Apple і Google звинуватили у порушенні 20 патентів

00:00,
22 Вересня 2012
866

Apple і Google звинуватили у порушенні 20 патентів

00:00,
22 Вересня 2012
866
Apple і Google звинуватили у порушенні 20 патентів
IT-компанії у порушенні інтелектуальнії власності звинуватила фірма Unwired Planet, пише Forbes.

Кожній з компаній пред’явлено звинувачення у порушенні 10 патентів на різноманітні технології – хмарні обчислення, платформи цифрової дистрибуції контенту, інструменти пошуку, картографічні сервіси і т.п.

Серед продуктів Apple, які порушують патенти Unwired Planet, названі сматфони iPhone, планшети iPad, плеєри iPod, сервіси App Store та iTunes, браузер Safari, інтелектуальний помічник Siri, сервіс Apple Maps і т.п.

Google, на думку Unwired Planet, незаконно використовує технології та сервіси Google Search, Google AdWords, Google Play, Google Maps, Google Street View, Google Wallet, Google Offers та ін.

При цьому, як відзначають ЗМІ, Unwired Planet (раніше Openwave Systems)  є типовим патентним тролем.

Генеральний директор Unwired Planet Майк Муліка (Mike Mulica) розповідає, що зараз у портфелі його компанії близько 200 патентів і 75 патентних заявок, а нові позови проти Apple та Google – частина стратегії з монетизації патентів. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Bloomberg
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду