Google закликає німців підтримати пошуковик у питаннях копірайту

00:00,
28 Листопада 2012
1283

Google закликає німців підтримати пошуковик у питаннях копірайту

00:00,
28 Листопада 2012
1283
Google закликає німців підтримати пошуковик у питаннях копірайту
Автори:
Німецькі видавці незадоволені наявністю у Google фрагментів матеріалів своїх видань.

Google запустила для своєї німецької аудиторії портал Defend Your Net («Захисти свій інтернет»), на якому компанія пояснює «негативні наслідки» законопроекту про заборону використовувати у пошуковиках матеріали різноманітних видань.

Як відзначає The Next Web, законопроект, згідно з яким пошукові сервіси не матимуть права демонструвати зібрані із сайтів ЗМІ новинні матеріали, розглядається зараз у німецькому парламенті.

За право демонструвати у пошуковій видачі фрагменти матеріалів ЗМІ пошуковики, і зокрема Google, повинні будуть платити виданням.

На Defend Your Net Google вказує на те, що у випадку схвалення Бундестагом закону про розширення ексклюзивних прав видань на свій контент, німецьким користувачам стане набагато складніше знайти в інтернеті ту чи іншу інформацію, а на її пошук витрачатиметься відчутно більше часу.

Закон, вважають у Google, може зашкодити німецькій економіці, і навіть порушити інформаційний баланс у суспільстві.

Представники Google підкреслюють, що у видавців вже є інструменти, за допомогою яких можна регулювати появу матеріалів їхніх ЗМІ у пошуковій видачі Google.

Крім цього, від публікації таких посилань Google, наголошує сама компанія, не отримує жодного прибутку – через відсутність реклами у сервісі Google News.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Портал Defend Your Net / MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду