Влада КНДР дозволила іноземцям провозити у країну особисті мобільні телефони

00:00,
22 Січня 2013
697

Влада КНДР дозволила іноземцям провозити у країну особисті мобільні телефони

00:00,
22 Січня 2013
697
Влада КНДР дозволила іноземцям провозити у країну особисті мобільні телефони
Північна Корея дозволила іноземцям провозити та територію країни особисті мобільні телефони і користуватися послугами місцевого мобільного оператора, повідомляє 20 січня агентство «Сіньхуа».

Представник корейско-єгипетського оператора мобільного зв’язку Koryolink, який працює у Північній Кореї, розповів «Сіньхуа», що дозвіл діє з 7 січня. Для того, щоб ввезти у країну власний смартфон іноземці повинні заповнити відповідну декларацію на митниці.

Інозмецям також дозволено користуватися зв’язком Koryolink (відповідна сім-карта оператора коштує  €50), а незабаром вони отримають можливість користуватися мобільним інтернетом. 

Протягом десятиліть, відзначає «Сіньхуа», іноземці були забов’язані залишати свої мобільні телефони на митниці, і могли отримати їх лише після виїзду з КНДР.

«Ми намагалися проводити переговори із корейськими службами безпеки максимально конструктивно, і нещодавно отримали дозвіл», – відзначив представник Koryolink.

Він також додав, що результат переговорів «не має нічого спільного» із нещодавнім відвідуванням КНДР голови ради директорів Google Еріка Шмідта (Eric Schmidt).

Як відомо, під час свого візиту Шмідт порадив уряду Північної Кореї відмовитися від ідеї контролювати інтернет, якщо країна хоче розвиватися – зокрема, економічно. У Google наголошували на тому, що голова ради директорів компанії відвідав КНДР у статусі приватної особи, про це говорив і сам Шмідт.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
«Сіньхуа»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду