КНДР звинуватила США і Південну Корею у кібератаках

00:00,
15 Березня 2013
792

КНДР звинуватила США і Південну Корею у кібератаках

00:00,
15 Березня 2013
792
КНДР звинуватила США і Південну Корею у кібератаках
Північна Корея звинуватила США і Південну Корею у кібератаках, про це йдеться у заяві Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК), інформує BBC.

«Ні для кого не секрет, що США і маріонетковий режим Південної Кореї нарощують свій кібернетичний потенціал з метою посилити підривну діяльність і саботаж проти КНДР», – заявляє ЦТАК.

Звинувачення на адресу Сполучених Штатів і їхніх союзників прозвучали на фоні посилення напруги на Корейському півострові. У заяві ЦТАК відзначається, що «інтенсивні і наполегливі» атаки на сервери КНДР співпали у часі з американо-південнокорейськими віськовими навчаннями. Спільні щорічні навчання військ США і Південної Кореї кожного разу викликають незмінно негативну реакцію комуністичного режиму КНДР, зауважує BBC.

За даними ЦТАК, в результаті атак протягом останніх днів періодично недоступними для користувачів були сайти деяких офіційних організацій – серед них власне сайт ЦТАК, а також портали Національної авіакомпанії Північної Кореї Air Koryo і газети компартії «Нодон сінмун».

Зараз доступ до інтернету у Північній Кореї вкрай обмежений, відзначають кореспонденти BBC. Користувачі, як правило, можуть відвідувати лише декілька офіційних сайтів. Доступ до усього інтернету мають лише члени уряду і військові високопосадовці.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Destinations Uncovered.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду