Влада Бельгії рятує підлітків від негативного впливу смартфонів

00:00,
25 Лютого 2013
593

Влада Бельгії рятує підлітків від негативного впливу смартфонів

00:00,
25 Лютого 2013
593
Влада Бельгії рятує підлітків від негативного впливу смартфонів
Голова бельгійського Міністерства охорони здоров’я Лоретт Онкелінкс і голова Міністерства у справах споживання Йохан ванн де Ланотт розробили нові вимоги до продажу та реклами смартфонів на території країни, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на місцеві ЗМІ.

Директива бельгійського уряду покликана вказати дітям та підліткам на небезпеку надмірного захоплення смартфонами, нагадуючи про потенційну можливість виникнення пухлини мозку.

Постановою вводиться заборона на виготовлення іграшкових смартфонів, а також орієнтовану на неповнолітніх рекламу.

Крім цього, влада Бельгії вказала на необхідність обов’язкового надання у рекламі даних про інтенсивність електромагнітного поля смартфонів. Зараз ці дані фігірують переважно у технічній документації приладів. При цьому подібна інформація часто друкується малопомітним шрифтом.

Таким чином Бельгія стала однією з перших країн ЄС, у якій виробники будуть забов’язані супроводжувати свої рекламні кампанії інформуванням про інтенсивність випромінювання смартфонів під час розмови.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Her World Plus.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду