Влада КНДР дозволила іноземцям провозити у країну особисті мобільні телефони

00:00,
22 Січня 2013
1212

Влада КНДР дозволила іноземцям провозити у країну особисті мобільні телефони

00:00,
22 Січня 2013
1212
Влада КНДР дозволила іноземцям провозити у країну особисті мобільні телефони
Північна Корея дозволила іноземцям провозити та територію країни особисті мобільні телефони і користуватися послугами місцевого мобільного оператора, повідомляє 20 січня агентство «Сіньхуа».

Представник корейско-єгипетського оператора мобільного зв’язку Koryolink, який працює у Північній Кореї, розповів «Сіньхуа», що дозвіл діє з 7 січня. Для того, щоб ввезти у країну власний смартфон іноземці повинні заповнити відповідну декларацію на митниці.

Інозмецям також дозволено користуватися зв’язком Koryolink (відповідна сім-карта оператора коштує  €50), а незабаром вони отримають можливість користуватися мобільним інтернетом. 

Протягом десятиліть, відзначає «Сіньхуа», іноземці були забов’язані залишати свої мобільні телефони на митниці, і могли отримати їх лише після виїзду з КНДР.

«Ми намагалися проводити переговори із корейськими службами безпеки максимально конструктивно, і нещодавно отримали дозвіл», – відзначив представник Koryolink.

Він також додав, що результат переговорів «не має нічого спільного» із нещодавнім відвідуванням КНДР голови ради директорів Google Еріка Шмідта (Eric Schmidt).

Як відомо, під час свого візиту Шмідт порадив уряду Північної Кореї відмовитися від ідеї контролювати інтернет, якщо країна хоче розвиватися – зокрема, економічно. У Google наголошували на тому, що голова ради директорів компанії відвідав КНДР у статусі приватної особи, про це говорив і сам Шмідт.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
«Сіньхуа»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду