З початку року Google отримала запити на видалення 100 млн піратських посилань

00:00,
31 Липня 2013
627

З початку року Google отримала запити на видалення 100 млн піратських посилань

00:00,
31 Липня 2013
627
З початку року Google отримала запити на видалення 100 млн піратських посилань
З початку 2013 року компанія Google отримала запити на видалення з видачі свого пошуковика 100 млн лінків на сторінки, де, на думку правовласників, розпосюджуються нелегальні копії їхнього контенту. Про це 29 липня повідомляє BBC.

Для порівняння, за весь 2012 рік представники Google отримали вдвічі менше аналогічних запитів.

Захисники авторського права постійно надсилають Google запити на видалення контенту, котрий вони вважають піратським. Така ініціатива підтримується законом США про захист авторського права в еру цифрових технологій Digital Millennium Copyright Act (DMCA).

Лише у червні 2013 року Google отримала від 3,2 тис. правовласників прохання про видалення з пошукових результатів більше 14 млн посилань.

В запитах правовласників періодично з’являються помилки. Так, наприклад, корпорація Microsoft в жовтні 2012 року включила до переліку порушників своїх авторських прав сайти британської телерадіомовної корпорації BBC, платформи BuzzFeed, каналу CNN, видання The Huffington Post, техноблогу TechCrunch, газети The Washington Post, енциклопедії Wikipedia і навіть портал уряду США. В липні 2013-го Microsoft помилилася знову, цього разу компанія поскаржилася на власні сайти.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Metro.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду