Бюро Al Jazeera в Багдаді закрили за порушення правил мовлення

Бюро Al Jazeera в Багдаді закрили за порушення правил мовлення

12:56,
28 Квітня 2016
1993

Бюро Al Jazeera в Багдаді закрили за порушення правил мовлення

12:56,
28 Квітня 2016
1993
Бюро Al Jazeera в Багдаді закрили за порушення правил мовлення
Бюро Al Jazeera в Багдаді закрили за порушення правил мовлення
Автори:
Влада Іраку закрила бюро Al Jazeera в Багдаді, заборонивши журналістам медіа мережі висвітлювати події в країні.

Про рішення Комісії з комунікацій та ЗМІ повідомляється на сайті Al Jazeera.

27 квітня Комісія повідомила Al Jazeera про відкликання ліцензії на роботу в Іраці. Причиною були названі порушення офіційного кодексу поведінки, а також норм та правил мовлення. Al Jazeera відкинула всі звинувачення щодо порушень профстандартів при висвітленні новин. 

«Al Jazeera керується своїми редакційними принципами при висвітленні поточних подій в Іраці. Ми дотримуємося свого кодексу етики, а також найвищих професійних стандартів, і робили так з моменту запуску. Ми сподіваємося, що багдадське бюро зможе відновити роботу якнайшвидше, що відповідає принципу свободи преси, яка гарантується конституцією Іраку», – заявили представники Al Jazeera у своєму зверненні. 

Рішення Комісії йде врозріз з обіцянками уряду Іраку захищати свободу слова, додали в міжнародній телекомпанії. Al Jazeera продовжить висвітлювати події в Іраку для своєї аудиторії по всьому світу. 

У вересні 2015 року BBC повідомляло про плані розширити мовлення BBC Arabic Television, аби конкурувати з Al Jazeera. У 2014 році в Іраці закрили 44 медіа, у тому чилі «Голос Америки».

Раніше «Репортери без кордонів» відзначили, що за минулий рік наступ на свободу слова спостерігався по всьому світу. Щоправда, у Всесвітньому індексі свободи слова міжнародної організації RSF Україна посіла 107 місце серед 180 країн, а отже піднялася на 22 позиції. За даними «Репортерів», найбільш серйозно ситуація погіршилася в Латинській Америці, хоча більшість країн регіону все ж потрапили в першу сотню рейтингу свободи слова. Найбільш вільною організація вважає пресу Фінляндії, Нідерландів, Норвегії, Данії та Нової Зеландії, а найменш вільними - пресу Туркменістану, Північної Кореї та Еритреї.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Al Jazeera
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду