НЕК усвідомила факт своєї майбутньої ліквідації

00:00,
20 Січня 2011
1005

НЕК усвідомила факт своєї майбутньої ліквідації

00:00,
20 Січня 2011
1005
НЕК усвідомила факт своєї майбутньої ліквідації
І намагається зберегти свою спадщину на громадських засадах.

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі звернулась до голів обласних державних адміністрацій та обласних рад із проханням зберегти на громадських засадах колегії (комісії) з питань захисту суспільної моралі. Звернення опубліковане на сайті НЕК.

 

«Підтримуючи проведення адміністративної реформи (Указ Президента України від 09.12.2010 № 1085/2010) Національна комісія звернулась до голів облдержадміністрацій та обласних рад з проханням розглянути питання щодо продовження роботи створених на громадських засадах колегій», - йдеться в документі.

 

Раніше НЕК ініціювала створення громадських колегій (регіональних комісій) з питань захисту суспільної моралі в регіонах За інформацією комісії, станом на грудень 2010 року створено 19 громадських колегій, завершується процес формування регіональних комісій в інших областях. Завданням цих органів є координація зусиль влади та громадськості у сфері захисту суспільної моралі, проведення заходів, спрямованих на розвиток духовності, а також громадський вплив для запобігання розповсюдження порнографії і т.п. До складу колегій входять «відомі в регіоні діячі культури, мистецтва, науки, освіти, охорони здоров’я, фахівці у галузі інформації».

 

В іншому зверненні НЕК, також адресованому головам ОДА та облрад, ідеться про проведення всеукраїнського Тижня відповідального ставлення до життя. «Сформовані робочі групи за напрямами «Здоровий спосіб життя: протидія алко-, тютюно-, нарко- залежностям», «Здоровий спосіб життя: протидія нехімічним залежностям», «Родинні цінності», «Захист довкілля, рослинного і тваринного світу», напрацьовано проект проведення Дня «Родинні цінності» (в контексті проведення Тижня). Учасники робочих груп готові співпрацювати та надати на безкоштовній основі матеріали, які можна використовувати при проведенні профілактично -просвітницької роботи у сфері захисту суспільної моралі»,  - зазначено у зверненні. Комісія попереджає адресатів, що Указ Президента України № 1085/2010 від 9 грудня 2010 року про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади передбачає «доручення щодо ліквідації у встановленому порядку Національної комісії у випадку ухвалення відповідного закону Верховною Радою України».

 

Нагадаємо, 11 січня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект законопроект № 6532 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту суспільної моралі)». Коли він буде ухвалений остаточно, закон «Про захист суспільної моралі» втратить чинність.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду