Китайську журналістку звільнили з роботи за фото на місці смертельної ДТП

Yahoo

Як повідомляє Yahoo News, журналістка на прізвище Лінг (Ling) працювала на Фуянській радіостанції (Fuyang Broadcasting Station) в провінції Аньхой. Вона виклала знімок в популярній китайські соцмережі Weibo, на якому вона знята усміхненою на фоні обгорілих автомобілів. Однією рукою Лінг показувала своє журналістське посвідчення, а іншою  - жест перемоги.

Керівництво радіостанції пояснило, що вирішило звільнити журналістку через її  через її «неналежну поведінку, яка спричинила негативний вплив у суспільстві». Окрім того, керівництво пообіцяло провести спеціальні тенінги для працівників щодо професійних стандартів.

Автомобілі в місті Фуян зіткнулися через густий туман вранці в середу, 15 листопада. В ДТП постраждали більше 30 машин, які врізалися одна в одну. В автівках були заблоковані 17 людей, яких пожежникам вдалося врятувати, погасивши вогонь.

Раніше журналістку китайського телеканалу Xiamen TV відсторонили від роботи через окуляри і парасольку. Вона брала інтерв'ю у волонтерів, які працювали над відновленням міста Сямень після тайфуну «Меранті». Журналістка, ім’я якої не розкривалось, була під парасолькою і в сонячних окулярах, захищаючись таким чином від сонця. Її зовнішній вигляд сильно контрастував із тим, як виглядали волонтери. Фото швидко стало вірусним і викликало хвилю обурення та зауважень щодо непрофесіоналізму журналістки.

comments powered by Disqus