Китайській освітній канал закрили через нецензурні слова в ефірі

00:00,
1 Грудня 2012
935

Китайській освітній канал закрили через нецензурні слова в ефірі

00:00,
1 Грудня 2012
935
Китайській освітній канал закрили через нецензурні слова в ефірі
Учасники шоу на каналі Jiangsu дозволили собі емоційно аргументувати власну позицію – це не сподобалося китайському медiарегулятору SARFT.

Китайське Державне управління з питань радіо, кіно і телебачення (State Administration of Radio, Film and Television, SARFT) вилучило з ефіру освітній телеканал Jiangsu, пише Sоuth China Morning Post.

Причиною такого рішення у SARFT назвали «негативний вплив на суспільство» та порушення етичних стандартів ЗМІ.

У ефірі популярного шоу Bang Bang Bang від 24 листопада його учасники, зокрема, китайська шоу-діва Ган Лулу (Gan Lulu), використовували нецензурні слова.

Суперечка на Bang Bang Bang виникла після того, як із аудиторії пролунало питання, чи відповідає екстравагантний образ Ган Лулу моральним стандартам країни.

Оголошуючи рішення вилучити Jiangsu з ефіру у SARFT також відзначили, що канал не завжди дотримується своєї культурної тематики, демонструючи розважальні шоу-програми.

Як відзначає Sоuth China Morning Post, рішення при вилучення каналу з ефіру підтримали китайські блогери, публікуючи схвальні коментарі у популярному в країні сервісі мікроблогів Sina Weibo.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ган Лулу в образі співачки Lady Gaga / SCMP
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду