Розслідування The New York Times про Гарві Вайнштейна перетворять на фільм

Bustle/ Джоді Кантор та Меган Твохей

Поки не відомо, хто виступить режисером стрічки та як вона називатиметься, пише The Guardian. Однак за взірець будуть братися фільми «У центрі уваги» та «Вся президентська рать». Сюжет стрічки концентруватиметься на розслідуванні журналісток Джоді Кантор (Jodi Kantor) та Меган Твохей (Megan Twohey), які написали викривальну статтю про відомого голівудського продюсера Гарві Вайнштейна. В процесі роботи журналісток залякували та погрожували, аби вони припинили роботу над матеріалом. Водночас фільм буде меншою мірою зосереджений на постаті самого продюсера та його жертвах.

Компанія Plan B раніше підтримала зйомку таких відомих фільмів як «12 років рабства», «Гра на пониження», «Чарлі і шоколадна фабрика», «Окча» та багато інших.

Журналістки Джоді Кантор та Меган Твохей нещодавно отримали Пулітцерівську пермію за своє розслідування про Гарві Вайнштейна.

Як писав MediaSapiens, група американських продюсерів повідомили про зйомки фільму під назвою «Ми перериваємо цю передачу» (We Interrupt This Program) про перший в історії фейк на радіо. Також ми публікували підбірку з семи фільмів про журналістів.

comments powered by Disqus