Російський супутниковий оператор виплатить компенсацію глядачці за відключення телеканалу «Дождь»

tvrain.ru

Абонент «НТВ-Плюс» Марина Головінкіна звернулася із позовною заявою,  в якій просила суд зобов'язати супутникового оператора «НТВ-Плюс» забезпечити їй доступ до каналу «Дождь» та виплатити відшкодування моральної та моральної шкоди, 92 і 25 000 рублів відповідно.

У своєму позові Головінкіна заявляла, що супутниковий оператор не виконав умови договору та «дискримінував» її за переконаннями.

Марині Головінкіній не вдалося домогтися включення телеканалу до пакету оператора «НТВ-Плюс». Однак позов таки частково задовольнили: із «НТВ-Плюс» на користь глядачки стягнуть компенсацію моральної шкоди в розмірі 1200 рублів, 600 рублів штрафу, а також витрати на адвоката на суму 8000 рублів.

Суддя не побачив у діях оператора порушень, але зазначив, що оператор мав заздалегідь повідомити телеглядачку про зміни у складі пакету.

Нагадаємо, що наприкінці січня розпочалося масове відключення телеканалу «Дождь» із кабельних та супутникових пакетів. Це відбувалося під приводом відсутності контракту або ж пояснювалося неетичним опитуванням про блокадний Ленінград в ефірі каналу. Тоді глядачів запитали, чи потрібно було здати Ленінград, щоб зберегти сотні тисяч життів. Широка російська громадськість таке запитання різко засудила, назвавши провокаційним та неетичним.

comments powered by Disqus