Нацрада призначила позапланову перевірку каналу RU Music

mediasat.info

Компанія подала до Нацради заяву на переоформлення ліцензії у зв’язку зі зміною логотипа, але, за даними моніторингу Нацради, в ефірі логотип уже змінено, хоча рішення про переоформлення ліцензії регулятор ще не приймав. На думку Нацради, компанія порушила закон. Тому Нацрада відклала розгляд питання про переоформлення ліцензії та натомість призначила перевірку.

До того ж, регулятор отримав скаргу на телеканал RU Music щодо трансляції в його ефірі осіб, які становлять загрозу національній безпеці України. У скарзі йшлося про Стаса П’єху. Моніторинг Нацради зафіксував в ефірі каналу також програми за участі Григорія Лепса, який входить до оприлюдненого Міністерством культури відповідно до закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Тому перевірка каналу стосуватиметься також і цих результатів моніторингу.

Представник телеканалу заявив, що телеканал змінив логотип уже після того, як подав документи до Нацради, тобто Нацрада була повідомлена про зміни. Але заступник голови Нацради Уляна Фещук зауважила, що подання документів не свідчить про ухвалення Нацрадою рішення.

Щодо показу в ефірі осіб, які загрожують нацбезпеці, представник телеканалу запевнив, що як тільки до переліку Мінкульту потрапляють нові особи, телеканал одразу знімає їх з ефіру.

Представник каналу обурився рішенню Нацради про призначення перевірки, оскільки сприйняв його як рекомендацію повернути до ефіру логотип RU Music. Натомість члени Нацради сказали, що рекомендують виключно дотримуватися закону – спочатку вносити зміни до ліцензії, а потім реалізовувати їх в ефірі.

comments powered by Disqus