Херсонські депутати просять Кабмін покращити українське мовлення на кордоні з Кримом

Депутат Євген Криницький. Фото: сайт Херсонської ОДА

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Депутат обласної ради Євген Криницький зазначив, що внаслідок надходження сигналу з телевізійних передавачів, що знаходяться в контрольованому Росією Красноперекопську (Крим), мешканці прикордонних районів Херсонської області майже не можуть бачити українські канали.

«Прошу депутатський корпус підтримати звернення обласної державної адміністрації до Кабінету міністрів України, аби прискорити процес виділення більш потужного передавача та коштів задля фінансування робіт з його налагодження  в смт Чаплинка, монтажу та встановлення необхідних антен і фідера», – звернувся Євген Криницький.

Раніше директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації (ОДА) Ольга Савенко повідомила, що Херсонську область включили в проект постанови Кабінету міністрів України як область, що потребує в найближчий час встановлення нового 5кВ-передавача, а також виділення коштів на його оснащення (антено-фідерної системи). Передавач для Херсонщини буде наданий Міністерством інформаційної політики України з числа тих, що були отримані в якості допомоги з-за кордону.

Нагадаємо, минулого року голова Херсонської обласної держадміністрації (ОДА) Андрій Путилов заявляв, що занепокоєний трансляцією російських каналів на території області вздовж адмінкордону з окупованим Росією Кримом. Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів. За словами Андрія Путилова, трансляція російських каналів ведеться у шести районах Херсонщини.

 

comments powered by Disqus