Spotify додав функцію коментування подкастів

Spotify додав функцію коментування подкастів

08:35,
10 Липня 2024
546

Spotify додав функцію коментування подкастів

08:35,
10 Липня 2024
546
Spotify додав функцію коментування подкастів
Spotify додав функцію коментування подкастів
Spotify зазначає, що нова функція важлива для авторів подкастів, які хочуть збільшити свою аудиторію.

Музичний стримінговий сервіс Spotify запустив функцію додавання коментарів до епізодів подкастів. Про це повідомляється на сайті Spotify.

Spotify зазначає, що нова функція важлива для авторів подкастів, які хочуть збільшити свою аудиторію і побудувати з нею міцні стосунки.

За замовчуванням коментарі будуть приватними, автори подкастів самі будуть схвалювати кожен коментар, який хочуть відобразити. Від цієї функції також можна й відмовитися.

Творці контенту можуть керувати коментарями у вебдодатку Spotify for Podcasters та в оновленому застосунку Spotify for Podcasters. Там нова функція розгортатиметься протягом наступних кількох днів.

Користувачі Spotify зможуть скористатися новим функціоналом за кілька днів теж.

Коментарі впроваджуватимуть поетапно в різних країнах.

Нагадаємо, що 25 березня у Великій Британії стримінговий сервіс Spotify починає тестувати безкоштовний доступ до навчальних відеокурсів для користувачів.

13 березня стримінг запустив трансляцію повнометражних музичних відео у версії для преміум-передплатників в одинадцяти країнах.

Фото: стримінговий сервіс Spotify / Getty Images

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду