Компанія Meta відмовилася від політики протидії дезінформації щодо COVID-19
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Компанія Meta відмовилася від політики протидії дезінформації щодо COVID-19
Компанія Meta заявила про припинення політики протидії дезінформації щодо COVID-19 у фейсбуку та інстаграмі. Про це повідомило Reuters.
Раніше поширення, зокрема, неправдивих заяв про вакцини спонукало платформи вжити суворих заходів.
Лише в період із жовтня по грудень 2021-го фейсбук видалив 1,3 мільярда фейкових облікових записів і понад 12 мільйонів дописів про COVID-19 і вакцини, які експерти з охорони здоров’я позначили як дезінформацію.
У липні минулого року Meta переглянула свою політику, оскільки джерела інформації та загальна обізнаність щодо COVID покращилися.
Водночас у компанії запевнили, що правила залишаться незмінними в тих країнах, у яких все ще оголошений надзвичайний стан через COVID-19. Meta продовжуватиме видаляти контент, який порушує її політику щодо дезінформації про коронавірус.
«Ми консультуємося з експертами в галузі охорони здоров’я, щоб зрозуміти, які твердження та категорії дезінформації можуть і надалі становити цей ризик», — йдеться в повідомленні Meta.
Нагадаємо, 5 травня Всесвітня організація охорони здоров'я скасувала статус пандемії COVID-19 як глобальної надзвичайної ситуації.
Twitter відмовився від своєї політики протидії дезінформації щодо COVID-19 ще в листопаді минулого року. Раніше твіти, які містили дезінформацію про хворобу, мали відповідну позначку.
Фото: MorningContext / твітер