У Польщі школярі будуть вивчати відеогру. Вона антивоєнна

У Польщі школярі будуть вивчати відеогру. Вона антивоєнна

19:00,
29 Червня 2022
2219

У Польщі школярі будуть вивчати відеогру. Вона антивоєнна

19:00,
29 Червня 2022
2219
У Польщі школярі будуть вивчати відеогру. Вона антивоєнна
У Польщі школярі будуть вивчати відеогру. Вона антивоєнна
This War of Mine пропонує гравцям керувати персонажами, які намагаються вижити в місті під час війни.

Комп’ютерна гра This War of Mine була додана до польської шкільної програми на позакласне читання. Про це повідомляє пресслужба Ради міністрів Польщі.

«Відеоігри є одним із ключових елементів сучасної культури, і хоча кілька десятиліть тому це здавалося малоймовірним, сьогодні – завдяки феноменальному розвитку технологій та поетиці ігор – вони можуть мати реальний вплив на наше життя. Включення ігор у систему освіти дозволяє передавати знання привабливим для учня способом, розвиваючи м’які навички та розширюючи межі уяви», – йдеться у повідомленні.

Також у Ради міністрів Польщі зазначили, що уряд і надалі буде рекомендувати «широко включати навчальні ігри в дидактичний процес учнів». Завантажити гру можна прямо на урядовому сайті.

This War of Mine був розроблений польською компанією 11 bit studios у 2014 році. Дії гри відбуваються під час облоги Сараєва в 1992—1995 роках, але розробники наголосили, що такі події можуть статися в будь-якому місті. Героями гри є звичайні мешканці міста, які намагаються вижити в кровопролитній війні. Основними проблемами під час гри для гравця є: брак провізії, дефіцит медикаментів, а також холод й озброєні мародери. Щоб виграти, персонажі повинні дотримуватися протрималися до перемир'я та приймати складні моральні рішення.

Нагадаємо, що Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко попросив СЕО компаній, що займаються розробкою відеоігор та цифровою дистрибуцією Valve Corporation (Steam), Sony Interactive Entertainment (PlayStation Network), Xbox Game Studios (Xbox Network), Epic Games (Epic Games Store) заборонити в Росії та Білорусі всі цифрові майданчики, продукти та сервіси, а також — припинити співпрацю з російськими та білоруськими бізнесами

Фото: 11 bit studios

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду