На спільноту «Школа інфо» у Viber за першу добу підписалися 780 тисяч користувачів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На спільноту «Школа інфо» у Viber за першу добу підписалися 780 тисяч користувачів
У середині жовтня Інститут когнітивного моделювання (ІКМ) разом з офісом месенджера Viber запустив спільноту «Школа інфо», у якій публікують інформацію про навчання в період пандемії. За першу добу на спільноту підписалися понад 780 тисяч учасників. Про це Mediasapiens повідомили в пресслужбі ІКМ.
«З початком навчального сезону ми побачили, що інформації було багато, вона швидко змінювалася, і виникала плутанина. Починається чи ні навчання? Буде воно онлайн чи офлайн? Чи закриють школу? Тому ми створили спільноту, щоб батьки отримували достовірну інформацію про роботу українських шкіл в пандемію прямо у месенджері Viber», - сказав засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко.
Він підкреслив, що кількість підписників за першу добу сягнула 780 тисяч, що вже є успіхом, доводить актуальність проєкту та зацікавленість українців у цій темі. «Надалі ми плануємо посилювати боротьбу з фейками за іншими напрямами», - додав Березенко.
У спільноті публікують освітні новини і рекомендації для батьків та учнів. За кожною з рубрик для зручності закріплено окремий колір: блакитні картинки демонструють, що у постах розповідатимуть про важливі нововведення, помаранчеві віжуали супроводжуватимуть поради від учителів, зелені - рекомендації для батьків, червоні - спростування фейкових новин.
СЕО Інституту когнітивного моделювання Світлана Павелецька розповіла, що зараз Інститут когнітивного моделювання веде переговори з Міністерством освіти і науки України, аби налагодити ефективну роботу проєкту та підсилити комунікацію у сфері освіти. «У такий спосіб підписники «Школи інфо» зможуть отримувати верифіковану МОН інформацію у своєму смартфоні», - розповідає вона.
Нагадаємо, 5 березня 2020 року Інститут когнітивного моделювання створив канал «Коронавірус-Інфо» з інформацією про пандемію. Він став одним із найпопулярніших в Україні: понад 3 млн підписників у Viber та більше за 760 тисяч у Telegram. Автори запевняють, що не беруть кошти від держави на ведення каналу та зазначили, що створити «Telegram-канал не коштує нічого».
Завдяки понад 15 млн українців змогли оперативно отримувати інформацію про пандемію COVID-19.
Фото: IКМ