ВВС Україна оголосила нову номінацію в конкурсі Книга року ВВС-2012

00:00,
19 Вересня 2012
258

ВВС Україна оголосила нову номінацію в конкурсі Книга року ВВС-2012

00:00,
19 Вересня 2012
258
ВВС Україна оголосила нову номінацію в конкурсі Книга року ВВС-2012
ВВС вже не перший рік підтримує українських авторів. Цього разу служба оголошує нову номінацію у щорічному конкурсі Книга року ВВС на найкращий художній твір українською мовою серед дитячої літератури.

Цьогорічний конкурс буде спрямований також на популяризацію дитячої української книги. Проходитиме він у співпраці з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Твори, представлені в його рамках, відтепер змагатимуться у двох номінаціях: Книга року BBC-2012, яка вже стала традиційною, та Дитяча Книга року BBC-2012.

Сам конкурс, за словами головного редактора ВВС Україна Ніни Кур’яти є однією з найпрестижніших подій в українському літературному світі. «Ми надзвичайно пишаємося тим, що з цього року автори дитячих книжок змагатимуться в окремій категорії, що дасть їм більше шансів привернути до себе увагу», – коментує вона.

Початок відбору переможців у двох номінаціях буде оголошено на щорічному Міжнародному книжковому ярмарку «Форум видавців у Львові». Найкращий твір у новій номінації Дитяча Книга року BBC – 2012 обиратиметься таким жюрі:

- Професор Віра Агєєва, Києво-Могилянська академія;

- Ольга Герасим’юк, телеведуча та депутат українського парламенту;

- Ніна Кур’ята, головний редактор ВВС Україна

- Світлана Пиркало, письменниця, радник ЄБРР з питань культури;

- Ростислав Семків, директор видавництва «Смолоскип»

- Павло Солодько, журналіст інтернет-видання «Українська правда».

Автор-переможець у кожній з цьогорічних номінацій отримає нагороду у розмірі £1 000 в гривневому еквіваленті. Видавництва, де вийшли друком книжки двох переможців, отримають право використовувати логотип конкурсу Книга року ВВС Україна на всіх наступних виданнях творів, що здобули перемогу у конкурсі. Твори на участь у конкурсі приймаються до 1 жовтня 2012 року.

Детальнішу інформацію про конкурс, правила прийому рукописів та ініціативу ВВС Україна шукайте тут.

Джерело: ВВС, ВВС Україна

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
kievskaya
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду