ВВС Україна виповнилося 25 років

ВВС Україна виповнилося 25 років

14:18,
1 Червня 2017
4887

ВВС Україна виповнилося 25 років

14:18,
1 Червня 2017
4887
ВВС Україна виповнилося 25 років
ВВС Україна виповнилося 25 років
Автори:
Сьогодні ВВС Україна відзначає 25-ту річницю.

1 червня 1992 року у незалежній Україні розпочались радіотрансляції на коротких і середніх хвилях – так почала свою роботу перша на пострадянському просторі не російськомовна служба ВВС.

Сьогодні ВВС Україна пропонує свій контент на веб-сайті bbc.ua (українською та російською мовами), на ТБ – завдяки співробітництву з українським телеканалом ICTV, та у соціальних мережах FacebookYouTubeInstagramGoogle+ та Twitter -@BBC_ua and @bbcukrainian (українською та російською).   

Голова Всесвітньої служби ВВС Франческа Ансворс відзначає: «ВВС Україна пропонує незалежні та перевірені новини та аналітичні матеріали наших журналістів з України, Росії та Великої Британії, а також інших мовних служб у всьому світі. Завдяки цьому є можливість побачити події в Україні й регіоні у загальносвітовій перспективі, а також розповісти про Україну світові. У свою 25-ту річницю ВВС Україна готується до запуску новинної ТБ-програми. Вона збагатить і урізноманітнить контент, який ВВС Україна пропонує своїй аудиторії».

У п’ятницю, 9 червня, у Києві відбудеться круглий стіл «25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз», у якому візьмуть участь Голова Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс, Головний редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята і засновниця й перша голова Української служби Елізабет Робсон. Також у дискусії братимуть участь українські журналісти з «Радіо Свобода», проекту «Stop.Fake», «Детектор Медіа», Інституту масової інформації, проекту «Доступ до правди» та інших медіаорганізацій. 

Журналісти обговорять, як змінилися способи перевірки фактів та боротьби з фейковими новинами зі зміною інформаційних платформ. Дискусію, що відбуватиметься перед запрошеною аудиторією, ВВС Україна також транслюватиме у Facebook. Підсумковий матеріал буде опубліковано на сайті bbc.ua.

ВВС Україна є частиною Всесвітньої служби ВВС.

Нагадуємо, що навесні минулого року британська мовна корпорація ВВС оголосила про закриття кількох своїх інтернет-сайтів і майбутню реформу новинного мовлення в рамках плану з економії 15 мільйонів фунтів. Серед закритих проектів - популярні в Британії сайти BBC Food, BBC Travel і Newsbeat, а також News Magazine. Крім того, корпорація закрила 40 регіональних сайтів ВВС, які писали в основному про місцеві новини. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
BBC
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду