Антигуа і Барбуда провокує американських правовласників

00:00,
26 Січня 2013
354

Антигуа і Барбуда провокує американських правовласників

00:00,
26 Січня 2013
354
Антигуа і Барбуда провокує американських правовласників
Влада країни має намір запустити піратський сайт, на якому будуть продаватися музика, фільми та програмне забезпечення – без відрахувань на користь американських правовласників, пише Torrent Freak.

Карибський острів вдався до безпрецедентного кроку у відповідь на відмову американської влади зняти блокаду діяльності інтернет-казино Антигуа і Барбуди.

Сподіваючись відновити онлайн-бізнес у сфері азартних ігор Антигуа і Барбуда подавала позов до Світової організації торгівлі. У 2005-му СОТзаявила, що США порушують права карибської країни на вільну торгівлю. У 2007-му СОТ пішла далі і дозволила карибській державі ігнорувати американське копірайтне законодавство на суму до $21 млн щорічно.

Інформатор, близький до влади Антигуа і Барбуди, розповів TorrentFreak: тепер країна має намір скористатися цим правом, дратуючи правовласників США.

Представник влади карибської держави Марк Мендель (Mark Mendel) у коментарі Torrent Freak відмовився оприлюднити деталі проекту, проте відзначив – термін «піратство» щодо нового сайту використовувати не можна, оскільки країна має офіційний дозвіл СОТ.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ArsTechnica
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду