У США інтернет-пірат отримав п’ять років позбавлення волі

00:00,
5 Січня 2013
295

У США інтернет-пірат отримав п’ять років позбавлення волі

00:00,
5 Січня 2013
295
У США інтернет-пірат отримав п’ять років позбавлення волі
Єремія Перкінс, учасник нині неіснуючої піратської групи IMAGiNE, отримав від американського суду покарання – п’ять років у федеральній в’язниці, пише Torrent Freak.

Крім відбуття покарання протягом п’яти років, Єремія Перкінс (Jeramiah Perkins) також змушений буде сплатити штраф у розмірі $15 тис.

Після того, як Перкінс вийде з тюрми, він ще три роки перебуватиме під наглядом – крім цього пірату заборонено володіти «будь-яким електронним пристроєм, який надає можливість відтворювати та розповсюджувати копії захищених авторським правом матеріалів».

IMAGiNE створювали, зокрема, так звані «екранки» – учасники групи відвідували кінопрем’єри і безпосередньо в кінотеатрі записували на камеру ті чи інші кінофільми. Хоча «екранки» не відрізняються високою якістю зображення та звуку (часто до звукового ряду потрапляють і сторонні звуки – наприклад, голоси людей у кінотеатрі), їхньою перевагою серед користувачів торрентів вважається оперативність розповсюдження.

Як відзначає Torrent Freak, у 2011 році діяльність IMAGiNE була припинена за участі аналітиків ФБР. Членів групи заарештували, і згодом проти них було висунуто звинувачення у порушенні норм авторського права.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Revoseek
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду