Антигуа і Барбуді дозволили порушувати американський копірайт

00:00,
29 Січня 2013
895

Антигуа і Барбуді дозволили порушувати американський копірайт

00:00,
29 Січня 2013
895
Антигуа і Барбуді дозволили порушувати американський копірайт
Світова організація торгівлі дозволила владі карибської країни продавати музику, програми, фільми та інші об’єкти інтелектуальної власності – без відрахувань на користь американських правовласників.

Про рішення СОТ повідомляється на офіційному сайті уряду Антигуа і Барбуди. Плани щодо запуску сайту, де вказаним чином продаватиметься контент, країна озвучила за декілька днів до цього.

Термін «піратство», вкотре підкреслили представники Антигуа і Барбуди, щодо подібної діяльності використовувати не можна, оскільки країна має офіційний дозвіл СОТ.

Помститися американським правовласникам уряд карибської держави вирішив після відмови влади США зняти блокаду діяльності інтернет-казино Антигуа і Барбуди.

Сподіваючись відновити онлайн-бізнес у сфері азартних ігор Антигуа і Барбуда оскаржувала рішення США у СОТ. У 2005-му СОТ заявила, що США порушують права карибської країни на вільну торгівлю. У 2007-му СОТ пішла далі і дозволила карибській державі ігнорувати американське копірайтне законодавство на суму до $21 млн щорічно.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
VeryLOL
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду