Жінки і чоловіки використовують Facebook по-різному

00:00,
5 Листопада 2010
376

Жінки і чоловіки використовують Facebook по-різному

00:00,
5 Листопада 2010
376
Жінки і чоловіки використовують Facebook по-різному
Жінки і чоловіки використовують соціальні мережі, такі як Facebook, по-різному. Такими є результати досліджень, проведених німецькими науковцями.

Жінки вбачають у Facebook засіб для відпочинку та приємного проведення часу, розповідає Ніна Гаферкамп з Інституту наукових комунікацій Мюнстера. Чоловіки ж використовують соціальні мережі радше для налагодження контактів. Навіть на своїх сторінках  чоловіки поводяться по-діловому, продовжує Гаферкамп. Жінки ж більшою мірою роблять ставку на креативність, вони використовують всі можливості, аби якнайкраще представити свою індивідуальність.

 

У 90 відсотках випадків користувач в першу чергу звертає увагу на фотографію. Ці картинки на профілі надзвичайно важливі. Чим кращий аватар – тим більше пропозицій дружби. У такий спосіб соціальна активність уможливлює значне збільшення контактів. Однак, кількість особистих контактів «у реалі»  при цьому не зменшується, відзначають науковці. 

 

В той час як чоловіки активно шукають нові контакти, жінки активно спілкуються в мережі з уже знайомими користувачами, про це свідчать і результати попередніх досліджень, які провели студенти Вищої школи кіно і телебачення у Потсдамі. Згідно з результатами, у  науковому експерименті взяли участь  1.210 студентів Потсдамської школи, лише три відсотки жінок вказують несправжню інформацію на своєму профілі, тоді  як з чоловіків  бреше майже кожний десятий.

 

Олена Волкова, Німецька хвиля

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду