Павло Дуров назвав сім умов, за яких може повернутися до Росії

Павло Дуров назвав сім умов, за яких може повернутися до Росії

00:00,
28 Квітня 2014
1627

Павло Дуров назвав сім умов, за яких може повернутися до Росії

00:00,
28 Квітня 2014
1627
Павло Дуров назвав сім умов, за яких може повернутися до Росії
Павло Дуров назвав сім умов, за яких може повернутися до Росії
Засновник та колишній гендиректор «ВКонтакте» Павло Дуров розповів, за яких умов може знову працювати у Росії. На своїй сторінці у соцмережі він описав сім умов свого повернення, доповнивши їх ілюстраціями.

Першою умовою Дурова є створення системи, за якої суди будуть відбуватися відкрито, із залученням присяжних, а суддів обиратимуть самі люди, а не чиновники. На думку засновника «ВКонтакте», відсутність чесних та незалежних судів робить неможливою підприємницьку ініціативу у Росії.

Другою умовою він називає дерегуляцію або «прості закони». На думку засновника «Вконтакте» велика кількість суперечливих норм стимулює корупцію і заповільнює економічне зростання.

Третя умова – відкриті конкурси на державні посади, четверта – «податковий рай за рахунок доходів від експорту сировини». Павло Дуров вважає, що необхідно знизити соціальний податок та скасувати ПДВ, але ввести максимальні федеральні податки на сировинний сектор. На його думку, це дасть змогу диверсифікувати економіку Росії, залучити інвестиції та зробити ривок уперед.

П’ятою умовою є економічна автономія регіонів. Павло Дуров пише, що нинішня централізація грошових потоків у столиці Росії призвела до зниження рівня життя, як у Москві, так і в регіонах.

Шостою умовою він називає «скасування феодальних пережитків». Йдеться про військову повинність, інститут прописки, необхідність отримути окремий паспорт для закордонних поїздок. За словами Дурова, ці пережитки «формують рабську свідомість».

Сьома умова – дестандартизація системи освіти. Він, зокрема, пише: «Школи нинішньої Росії нагадують фабрики шаблонних поглядів. Система освіти повинна бути гнучкою, передбачати експериментальні школи та навчання за нестандартними програмами. Головний здобуток держави у XXI столітті — вільні люди та їхня творчість».

Нещодавно Павло Дуров повідомив, що перебуває за межами Росії і не збирається повертатися назад, а також шукає країну для проживання. Це відбулося після того, як його звільнили з посади генерального директора «ВКонтакте».

До цього Павло Дуров зізнався, що Федеральна служба безпеки РФ зверталася до нього із проханням надати приватні дані організаторів ВК-груп Євромайдану. Крім цього, Павло Дуров розповів, що прокуратура вимагала від нього закриття антикорупційної групи Олексія Навального у соцмережі.

Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація, що Павло Дуров став громадянином невеличкої острівної держави Сент-Кітс і Невіс, що розташована у Карибському морі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vk.com/durov
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду