Російський депутат вимагає від «ВКонтакте» пояснень, чому Крим для них – український

00:00,
11 Квітня 2014
1201

Російський депутат вимагає від «ВКонтакте» пояснень, чому Крим для них – український

00:00,
11 Квітня 2014
1201
Російський депутат вимагає від «ВКонтакте» пояснень, чому Крим для них – український
Депутат Держдуми РФ від партії «Єдина Росія» Євгеній Федоров звернувся до адміністрації соціальної мережі «ВКонтакте» із запитом. В ньому парламентар просить роз’яснити, чому соцмережа вважає Крим та місто Севастополь українським. Про це повідомляє jourdom.ru.

За словами Євгенія Федорова, таким чином він розпочав депутатське розслідування дій «ВК». «Вони дадуть відповідь або не дадуть, і тоді вже будемо робити висновок – як на них вплинути. Якщо вони є ворогами російської держави і мають завдання тиснути на Росію, то буде одна реакція. Якщо це випадковість – інша відповідь», – сказав він.

Інший російський депутат Ілля Костунов вважає: якщо соцмережі хочуть бути політично нейтральними, то мають дати можливість жителям півострова самим обрати, з якою країною себе асоціювати.

Незважаючи на те, що в РФ вважає Крим своєю територією, у російській соцмережі «ВКонтакте» при виборі місця народження чи проживання Сімферополь, Севастополь, Ялта, Феодосія відображаються як українські.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
seo.in.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду