Павло Дуров шукає країну для проживання

Павло Дуров шукає країну для проживання

00:00,
24 Квітня 2014
1461

Павло Дуров шукає країну для проживання

00:00,
24 Квітня 2014
1461
Павло Дуров шукає країну для проживання
Павло Дуров шукає країну для проживання
Колишній генеральний директор та засновник російської соцмережі«ВКонтакте» Павло Дуров повідомив, що шукає нову країну для роботи над створенням нової соціальної мережі. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

«Як ви, напевно, знаєте, я не в Росії. У мене і моєї команди із 12 інженерів є тимчасовий штаб в Центральній Європі, і зараз ми шукаємо постійну базу для роботи. Ми обираємо новий дім, країну, що дозволить нам розвивати наші проекти з думкою про приватність та свободу вираження», - написав засновник «Вконтакте».

За словами Дурова, до його команди належать успішні програмісти, які перемагали у конкурсах програмування, і зробили можливою появу месенджера Telegram. Він також зазначив, що в нинішній команді належить кілька спеціалістів, які створювали «Вконтакте», в тому числі його брат.

Павло Дуров запитав у підписників своєї сторінки, яка країна, на їхню думку, є найкращою для нього. Говорячи про критерії, зазначив, що він та його інженери не люблять «бюрократію, поліцейські держави, великі уряди, війни, соціалізм та надмірне регулювання». Натомість позитивно ставляться до «свобод, сильної судової системи, невеликих урядів, вільних ринків, нейтралітету, цивільних прав».

Людей, які представляють уряди країн, що відповідають його критеріям, Дуров попросив писати йому на електронну пошту.

Підписники сторінки Павла Дурова вже запропонували йому багато варіантів країн, серед яких – Швейцарія, Австрія, Таїланд, Іспанія, Канада, Австралія і навіть Україна.

Днями засновник соцмережі «ВКонтакте» повідомив, що перебуває за межами Росії і не збирається повертатися назад. Це відбулося після того, як його звільнили з посади генерального директора соцмережі.

Нещодавно Павло Дуров зізнався, що Федеральна служба безпеки РФ зверталася до нього із проханням надати приватні дані організаторів ВК-груп Євромайдану. Крім цього, Павло Дуров розповів, що прокуратура вимагала від нього закриття антикорупційної групи Олексія Навального у соцмережі.

7 квітня стало відомо, що співвласник «ВКонтакте», Фонд UCP (United Capital Partners) подав до суду на Павла Дурова та іншого акціонера «ВК» - компанію Mail.ru Group. Предметом позову стали права на інтернет-меседжер Telegram.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
chaskor.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду