TikTok знову став доступним у Росії, — росЗМІ

TikTok знову став доступним у Росії, — росЗМІ

01:58,
3 Травня 2024
4585

TikTok знову став доступним у Росії, — росЗМІ

01:58,
3 Травня 2024
4585
TikTok знову став доступним у Росії, — росЗМІ
TikTok знову став доступним у Росії, — росЗМІ
Автори:
ТikTok призупинив стримінг та розміщення нових відео в Росії у березні 2022 року. Це рішення було пов'язане із законом про «поширення фейків про російську армію».

Відеоплатформа TikTok стала повністю доступною для користувачів iOS та Android у Росії. Про це повідомляє російське видання «Афиша Daily» з посиланням на агентство ТАРС.   

За інформацією ТАРС, користувачі з РФ знову можуть дивитися відео та викладати ролики в тіктоку. При цьому журналісти «Афиша Daily» зауважують, що  в декого з них платформа ще не запрацювала. 

Видання також повідомляє, що в компанії BiteDance, якій належить TikTok, поновлення роботи соцмережі на території Росії поки не підтвердили і ніяк не прокоментували. 

Російське медіа нагадує, що TikTok призупинив стримінг та розміщення нових відео в РФ у березні 2022 року. «Це рішення було пов'язане із законом про поширення фейків про російську армію. Після цього росіянам було неможливо дивитися контент, створений поза країною», — пише «Афиша Daily». 

У вересні 2023 року це ж видання, посилаючись на дослідження Mediascope, яке опублікував Forbes, повідомляло, що, незважаючи на вихід з Росії та заборону завантажувати нові кліпи, тікток у РФ лідирував серед інших соцмереж. Згідно з дослідженням Mediascope, росіяни віком від 12 років проводили на платформі 30% усього часу, виділеного на соцмережі, — «це навіть більше, ніж у вконтакті й телеграмі (по 29%). Більше того, для користувачів 12–24 років це з відривом найпопулярніша соцмережа, саме її вони відкривають 41% часу». 

Повідомляючи про тимчасове призупинення роботи тіктоку в РФ, ми також інформували про те, що в березні 2023 року Роскомнагляд прийняв рішення про повне блокування соціальної мережі Facebook на території Росії. Також Росія заблокувала соціальну мережу Twitter та почала блокувати відеохостинг YouTube. Зайти в соцмережі можна за допомогою VPN або інших засобів, описаних у нашій публікації.

Фото: Solen Feyissa / Unsplash.com 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду