Вночі стався збій у роботі Instagram

Вночі стався збій у роботі Instagram

08:26,
15 Липня 2022
2984

Вночі стався збій у роботі Instagram

08:26,
15 Липня 2022
2984
Вночі стався збій у роботі Instagram
Вночі стався збій у роботі Instagram
Майже у всіх випадках користувачі скаржилися на проблеми з мобільною версією програми.

У роботі соцмережі Instagram стався глобальний збій. За даними сервісу Downdetector, що збирає інформацію про статус і збої в роботі соцмереж, месенджерів та застосунків в режимі реального часу, користувачі почали скаржитися на проблеми 14 липня після 23:00 за українським часом.

Збій був зафіксований у всьому світі. Зокрема, проблеми з доступом до Instagram фіксували у США, Ізраїлі, Канаді, Японії, Австралії, Англії, Україні та в інших країнах. Найбільша кількість скарг надійшла з США.

Проблема була вирішена 15 липня після 2:00 за українським часом.

Нагадаємо, що цього ж дня, 14 липня, стався глобальний збій у роботі Twitter. Користувачі сервісу мікроблогів почали скаржитися на проблеми близько 15:00.

Фото: Pixabay

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду