Facebook змінила правила політичної реклами перед президентськими виборами в США
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Facebook змінила правила політичної реклами перед президентськими виборами в США
Соціальна мережа Facebook планує обмежити політичну рекламу за тиждень до виборів та запровадити ще низку заходів, щоб забезпечити чесність і прозорість президентських виборів у США 3 листопада. Про це говориться у блозі соціальної мережі.
Крім заборони розміщення політичної реклами, Facebook планує видаляти дописи, які закликають не голосувати. Також вводиться заборона на завчасне оголошення про перемогу того чи іншого кандидата на виборах.
«Ці вибори не будуть звичайною справою. Часи пандемії означають, що багато виборців голосуватимуть поштою. Деякі штати рахуватимуть бюлетені і після дня виборів, багато експертів передбачають, що в ніч виборів ми не матимемо остаточного результату», — написав Цукерберг.
Крім того, соціальна мережа буде видаляти дописи, які закликатимуть не йти на дільниці, бо там можна заразитись коронавірусом.
Нова політика Facebook про заборону політичної реклами викликала негативну реакцію серед прихильників обох кандидатів.
«Коли мільйони виборців прийматимуть рішення, президента змусить замовчати мафія Кремнієвої долини, яка в той самий час дозволятиме упередженим корпоративним ЗМІ впливати на думку виборців в ключових штатах», — заявила заступниця речника виборчого штабу Дональда Трампа Саманта Зейгер.
Групи, що підтримують Джо Байдена, такі як ACRONYM та Media Matters також розкритикували нові правила компанії.
Тара МакГован, керівниця ACRONYM заявила, що усунення політичної реклами зіграє на руку виданням консервативного спрямування.
Нагадаємо, cоціальні мережі Facebook і Twitter вирішили посилити боротьбу з фейками під час президентських виборів у США.
Twitter заявила про розширення правил боротьби з дезінформацією в період розсилки бюлетенів і дострокового голосування поштою, а компанія Марка Цукерберга з цією метою запустила інформаційний центр для голосування, щоб виборці могли отримувати правдиву і точну інформацію.
Фото: Facebook