На Балі готель заборонив гостям використовувати гаджети біля басейну
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На Балі готель заборонив гостям використовувати гаджети біля басейну
Свою кампанію з цифрового детоксу готель назвав «In the Moment», пише Engadget. Її мета - заохотити відвідувачів відірватися від екранів та повною мірою відчути поточний момент життя. Замість гаджетів людям пропонують поплавати, почитати книги, грати в ігри або просто розслабитись.
Заборона на гаджети буде діяти лише біля одного басейну з дев’ятої ранку до п’ятої вечора. Для гостей встановлять спеціальні шафки, в яких люди зможуть закрити свої пристрої. Як нагороду для тих, хто знайшов сили відмовитися від гаджетів на певний час, в готелі створили спеціальний коктейль під назвою «In the Moment».
Опитування OnePoll показало, що більше 20% американців перевіряють свої смартфони під час відпочинку хоча б один раз на годину. Близько 14% роблять це двічі на годину. А майже 8% перевіряють смартфон у відпустці більше 20 разів на годину. Опитування Deloitte у Великій Британії показало, що 38% дорослих вважають своє використання смартфонів надмірним.
Водночас дослідження компанії Travelzoo вказує, що 30% людей обирають місце для відпочинку в першу чергу звертаючи увагу на те, аби потім похизуватися ним у соцмережах.
Раніше готель на Мальдівах запропонував своїм відвідувачам інший сервіс - послуги «Instagram-дворецького». Він допомагає робити ідеальні фото для публікації в Instagram, може організувати тури в по кращих місцях острова Рангалі, які добре підходять для фото й дати поради щодо кращих точок зйомки і положення камери.
Також в Японії запустили сервіс оренди несправжніх друзів для селфі. Сервіс під назвою Real Appeal пропонує замовникам обрати в каталозі актора або навіть групу акторів і зробити спільні фото для соціальних мереж.
У компанії вважають, що сервіс Real Appeal стане в нагоді тим, у кого мало друзів, або хто просто хоче здаватися більш популярним в Facebook, Twitter або Instagram і вразити своїх підписників. Також актори можуть видати себе за хлопця чи дівчину клієнта, якщо той хоче змусити свого колишнього партнера чи партнерку приревнувати.