Люди стали купувати більше телефонів із кнопками

Люди стали купувати більше телефонів із кнопками

17:17,
23 Серпня 2018
3682

Люди стали купувати більше телефонів із кнопками

17:17,
23 Серпня 2018
3682
Люди стали купувати більше телефонів із кнопками
Люди стали купувати більше телефонів із кнопками
Автори:
В 2017 році продажі телефонів з кнопками у світі вперше показали ріст за останні кілька років — на 5%.

Так звані «dumb phones» — це максимально прості пристрої, з яких можна лише робити телефонні дзвінки. В них немає підключення до мережі та підтримки мобільних додатків. Як пише SkyNews, на ринку такі телефони з’явилися як альтернатива для тих, хто свідомо хоче проводити менше часу в інтернеті. Для порівняння, глобальні продажі смартфонів у минулому році зросли на 2%, а продажі простих телефонів з кнопками — на 5%.

Психологиня Даріа Кусс (Daria Kuss), яка досліджувала компульсивне використання смартфонів, розповіла, що у користувачів іноді розвивається залежність від їхніх гаджетів. При цьому вони можуть усвідомлювати це й водночас не в стані зупинитися.

Дослідження британського регулятора Ofcom показало, що в середньому британці перевіряють свої смартфони кожні 12 хвилин. 78% опитаних людей сказали, що не можуть жити без своїх смартфонів. Користувачі в середньому сидять у своїх смартфонах 2 години 28 хвилин щодня. При цьому для вікової групи 18-24 років ця цифра навіть більша — 3 години 18 хвилин.

Раніше MediaSapiens вже писав про тренд свідомої відмови від ґаджетів. Учням до 15 років у Франції остаточно заборонили користуватися ґаджетами в школах. А у США був започаткований «Національний день відключення» (National Day of Unplugging). Цього дня люди, які підтримують ідею «цифрового детоксу», кладуть свої смартфони у спеціальні мішечки й не користуються ними 24 години.

Цікавий проект створив ррограміст Кріс Болін (Chris Bolin). Це інтернет-журнал The Disconnect, із матеріалами якого можна ознайомитися можна лише якщо від'єднатися від мережі.

Gizmodo
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду