Twitter заблокував ще більше акаунтів  за «скоординовану маніпуляцію»

Twitter заблокував ще більше акаунтів за «скоординовану маніпуляцію»

16:24,
28 Серпня 2018
2022

Twitter заблокував ще більше акаунтів за «скоординовану маніпуляцію»

16:24,
28 Серпня 2018
2022
Twitter заблокував ще більше акаунтів  за «скоординовану маніпуляцію»
Twitter заблокував ще більше акаунтів  за «скоординовану маніпуляцію»
Автори:
Сервіс мікроблогів Twitter за минулий тиждень заблокував ще 486 акаунтів.

Загалом за останні кілька тижнів Twitter заблокував 770 профілів, повідомляє Engadget. Усіх їх модератори мережі вважають причетними до «скоординованої маніпуляції». Більшість з цих акаунтів були створені менше року тому й мали близько1268 фоловерів.

Більшість заблокованих сторінок були з Ірану, але близько 100 вказували США як країну, в якій вони були створені. «Ми продовжили розслідування й намагаємося краще зрозуміти, як працюють ці мережі. Крім того, ми заблокували ще 486 акаунтів за порушення правил»,  — заявила компанія. Twitter також виклала приклади контенту, який поширювали заблоковані сторінки та які викликали підозри в соцмережі.

 Кампанію з «чистки» у Twitter оцінюють схвально, але вона ставить у незручну ситуацію саму мережу, адже це означає скорочення кількості користувачів. Згідно з останньою звітністю, кількість щомісячних користувачів соціальної мережі зменшилася на 1 мільйон, а ціна акцій впала на 18%.

Вчора повідомлялося, що Google заблокувала 39 каналів на власній платформі YouTube. Всі акаунти були пов’язані з державною телерадіокомпанією «Голос Ісламської республіки Іран».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
sott.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду