Instagram тестує функцію інформування про скріншоти зі stories

Instagram тестує функцію інформування про скріншоти зі stories

18:10,
12 Лютого 2018
10549

Instagram тестує функцію інформування про скріншоти зі stories

18:10,
12 Лютого 2018
10549
Instagram тестує функцію інформування про скріншоти зі stories
Instagram тестує функцію інформування про скріншоти зі stories
Автори:
Соціальна мережа Instagram тестує функцію повідомлення користувачів про те, що хтось зробив скріншот з їх stories.

Як повідомляє Tech Crunch, користувачі, які беруть участь в тестуванні, роблячи скріншот чиєїсь публікації, тепер отримують попередження, що наступного разу про це дізнається її автор.

Інформацію про те, хто зробив скріншот, можна буде побачити в переліку людей, які подивилися stories. Біля ніку користувача з'являтиметься спеціальний знак. Однак спеціального повідомлення про це юзеру не надсилатимуть.

У Instagram підтвердили проведення такого тесту й додали, що постійно випробовують способи поліпшення досвіду користування Instagram і полегшення обміну моментами між користувачем та людьми, які його цікавлять.

Tech Crunch припускає, що таким чином Instagram прагне дізнатись, чи матиме інформування про скріншоти помітний вплив на залученість користувачів, і вже потому вирішить, чи впроваджувати нову функцію. Адже існує вірогідність, що деякі користувачі почнуть переглядати меншу кількість stories, якщо не зможуть робити скріншоти без інформування про це автора.

Нагадаємо, Instagram запустила  функцію stories, яка є аналогом Snapchat, у 2016 році. Функція дозволяє ділитися короткими відео, до якого додавати текст, смайли та інші візуальні елементи. Stories піблікуються в окремій стрічці від фотопублікацій. Ключова особливість функції полягає в тому, що stories користувача видаляються рівно через 24 години.

Аналогічні функції згодом запустили FacebookWhatsApp, «ВКонтакте» та Youtube.

Як писав MediaSapiens, у квітні минулого року місячна аудиторія додатку Instagram, який з 2012 року належить компанії Facebook,  перевищила 700 млн користувачів. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
newyorker.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду