В Instagram створили новий набір стікерів для ЛГБТК-спільноти

В Instagram створили новий набір стікерів для ЛГБТК-спільноти

17:10,
1 Червня 2017
3492

В Instagram створили новий набір стікерів для ЛГБТК-спільноти

17:10,
1 Червня 2017
3492
В Instagram створили новий набір стікерів для ЛГБТК-спільноти
В Instagram створили новий набір стікерів для ЛГБТК-спільноти
Автори:
В Instagram анонсували новий набір стікерів на тему ЛГБТК і застосунок-пензлик, що малює веселкою, для історій. Нові опції приурочені до Місяця Прайду, щорічного святкування єдності та ідентичності ЛГБТК-спільноти, що припадає на червень.

Про це повідомляє Mashable

Підбірка з шести стікерів висвітлює різні аспекти квір-культури та життя. 

Один стікер зображає людину, що танцює вогуін (танок, популярний серед представників ЛГБТК, назва якого походить від журналу Vogue). Інший стікер - це око з прапором транссексуалів всередині райдужної оболонки. Також у наборі є сонцезахисні окуляри з веселковими лінзами, розфарбований у кольори спільноти гучномовець, мультиплікаційний персонаж, що тримає у руках різнокольорове віяло, а також стилізований напис «queer» (квір).  

Стікери створювали художники з різних куточків світу. Так авторами підбірки є Карра Сайкс (Carra Sykes), Енді Сіммондс (Andy Simmonds), Кьют Брут (Cute Brute), Жозе Антоніо Рода (José Antonio Roda) і Джош МакКенна (Josh McKenna). 

Нові стікери репрезентують широке коло спільноти. Це освіжаючий відхід від звичних ілюстрацій ЛГБТК-прайду, що базуються на зображенні веселки. 

Instagram дозволив ЛГБТК митцям у цій підбірці виразити власне бачення свого співтовариства. Соцмережа також намагається представити творців та їхні роботи широкому загалу. Якщо натиснути на стікер один раз, то можна дізнатися, хто його створив. А якщо двічі, то з’являється #Pride2017, офіційний хештег Місяця Прайду. 

Instagram також редекорує деякі популярні серед користувачів локації, такі як знакова рожева стіна у магазині одягу Paul Smith в Лос-Анджелесі. Вперше за увесь час її пофарбували у кольори веселки. Митці Instagram-спільноти також розфарбують на честь Місяця Прайду стіни у Лондоні, Мадриді, Нешвілі та Клівленді.

Акція отримала багато  позитивних відгуків від представників ЛГБТК. 

«Я знаю, що я могла б знайти підтримку в стінах Instagram-спільноти, але тепер ходити рідним містом, і бути в змозі побачити, помацати, і відчути реальну підтримку, це надзвичайно», - розповіла Ебрю Йохансен (Aubrey Johansen), квір-інстаграмер, яку відзначили за підтримку представників ЛГБТК на відкритті клівлендської стіни. Вона також зазначила, що їй приємно бачити те, що цей проект допомагає людям та поширює добро.

Кожна стіна буде позначатися хештегом #kindcomments. Так користувачі зможуть обмінюватися повідомленнями та підтримувати один одного.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, що YouTube звинуватили у приховуванні відео, створених представниками ЛГБТ-спільноти. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду