Засновник «ВКонтакте» Павло Дуров опублікував відеоролик на підтримку Майдану

00:00,
23 Лютого 2014
3022

Засновник «ВКонтакте» Павло Дуров опублікував відеоролик на підтримку Майдану

00:00,
23 Лютого 2014
3022
Засновник «ВКонтакте» Павло Дуров опублікував відеоролик на підтримку Майдану
Засновник соціальної мережі «ВКонтакте» Павло Дуров виклав у себе на сторінці відеоролик на підтримку протестів в Україні. 

Відео має назву «Страх». На ньому зображені протести у Києві, побиття активістів силовиками, стрілянина. Автором ролика є користувач youtube Alexander Makedonskiy.

Картинка супроводжується текстом із фільму «Роккі» та «Після нашої ери». «Страху в реальності немає. Він живе в одному закутку: в наших думках про майбутнє. Страх – це плід нашої уяви. Він змушує нас боятися того, чого немає і ймовірно не буде ніколи. Небезпека – це реальний факт, але страх – це твій вибір. Якщо ти знаєш, чого ти вартий – йди і бери своє, але будь готовим удари тримати», – таким є закадровий текст до ролика.

Дуров не вперше відверто висловлює підтримку Майдану. «Сподіваюся, що нинішні громадянські виступи в Києві приведуть до позитивних змін. Очевидно, що цей чудовий народ заслуговує більш високого інтелектуального та морального рівня своїх правителів», – написав він 1 грудня.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
youtube.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду