Гендиректор BBC підтвердив плани щодо закриття одного з каналів

00:00,
3 Квітня 2014
695

Гендиректор BBC підтвердив плани щодо закриття одного з каналів

00:00,
3 Квітня 2014
695
Гендиректор BBC підтвердив плани щодо закриття одного з каналів
Генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall) підтвердив плани щодо закриття одного з каналів – BBC3 – восени 2015 року. Основна причина – дефіцит бюджету.

За словами гендиректора, це рішення дозволить корпорації заощадити понад £50 млн на рік, таким чином на 50% закривши дірку в бюджеті, яка наразі становить £100 млн. Утримання телеканалу коштувало корпорації £90 млн на рік.

£30 млн із заощаджених коштів уже вирішено використовувати на виробництво серіалів для BBC1, а також на підтримку каналу BBC1+1, ефір якого з затримкою в годину дублює перший канал. Звільнені частоти використовуватиме BBC1+1, а також за рахунок них буде додано одну вечірню годину для дитячого каналу CBBC.

Закриття BBC3, який проіснував 11 років і мав молодіжне спрямування, стане першим таким випадком в історії мовника. Оголошуючи своє рішення, Тоні Холл сказав співробітникам, що він не може гарантувати, що це буде останньою радикальною зміною в діяльності корпорації. Також він сказав, що рішення було дуже складним, але єдино можливим, адже жертвувати якістю заради заощаджень він «ніколи не буде».

«Я впевнений, що це рішення є стратегічно вірним, проте воно також фінансово необхідне. Це перший випадок в історії BBC, коли ми пропонуємо закрити телевізійний канал. Я не виключаю, що це не остання зміна в наших програмах або послугах», – сказав Холл.

Найбільш популярні шоу BBC3 транслюватимуться на каналах BBC1 і BBC2, а решта буде доступна на iPlayer.

«Я вважаю, що це правильно: молодь – глядачі BBC3 – є найбільш мобільною частиною аудиторії, і для неї не буде проблемою переключитися на онлайн-контент», – підкреслив Холл.

Тепер програма закриття BBC3 має бути схвалена в керівному органі корпорації – BBC Trust, який, до речі, свого часу відхилив аналогічну пропозицію колишнього гендиректора Марка Томпсона (Mark Thompson) щодо закриття BBC Radio 6 Music.

Прийняття рішення в BBC Trust може зайняти кілька місяців. Протягом цього часу буде проведено тест суспільної значимості рішення в чотири етапи, включаючи визначення цінності його для населення й оцінку впливу на ринок (проводитиме Ofcom).

«Будь-які значні зміни в діяльності корпорації вимагають схвалення з боку BBC Trust. Пріоритетом у процесі прийняття рішення для нас буде думка аудиторії. Тому ми плануємо провести дослідження суспільного значення цього рішення. Ми будемо консультуватися з громадськістю, абоненти BBC можуть висловлювати свої ідеї», – зазначено в попередній заяві BBC Trust.

Джерело: The Guardian

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
wftv.org.uk (на фото: Т. Холл)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду