Регіональну стипендію Радіо Свобода виграла журналістка з Одещини

Регіональну стипендію Радіо Свобода виграла журналістка з Одещини

17:33,
2 Листопада 2015
2020

Регіональну стипендію Радіо Свобода виграла журналістка з Одещини

17:33,
2 Листопада 2015
2020
Регіональну стипендію Радіо Свобода виграла журналістка з Одещини
Регіональну стипендію Радіо Свобода виграла журналістка з Одещини
Автори:
Переможницею у конкурсі на стипендіальну програму Радіо Свобода Regional Reporting Fellowship стала журналістка з міста Южного Одеської області Ольга Комарова.

Про це повідомляє Радіо Свобода

За умовами стипендії, наступні вісім місяців Комарова працюватиме у київському бюро Радіо Свобода.

Останні декілька років журналістка працювала у місцевому інтернет-виданні «Rе:пост», яке заснувала разом із колегами. Сайт був створений з власної ініціативи журналістів як незалежне медіа і набув широкої популярності в місті й регіоні.

До цього журналістка працювала на місцевому комунальному телебаченні. Також Ольга Комарова брала участь в багатьох інформаційних медіа-проектах, програмах з обміну досвідом і вивчення європейського досвіду проведення реформ у країні.

Серед останніх подій, які Ольга Комарова висвітлювала в Южному – обшуки у будівлі міськради, які проводили працівники прокуратури.

Стипендія дає переможцеві можливість розробляти текстові й мультимедійні матеріали та допоможе учаснику поглибити журналістські знання, розвинути навички й познайомитися з принципами функціонування незалежних ЗМІ. Стипендія також передбачає стажування у штаб-квартирі Радіо Свобода у Празі.

Конкурс на стипендію Regional Reporting Fellowship program оголошується другий рік поспіль. Ця ініціатива Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода спрямована на підтримку незалежних ЗМІ в Україні, Вірменії, Білорусі й Молдові.

Минулого року стипендіатом став одеський журналіст Михайло Штекель.

Раніше стало відомо, що журналістка кримськотатарського телеканалу ATR Сафіє Абляєва виграла у конкурсі Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (РВЄ/РС) на журналістську стипендію імені Вацлава Гавела на 2015-2016 академічний рік.
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ольга Комарова, RFE/RL
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду