Радіо Свобода оголосило стипендію на журналістські розслідування ім. Хадіджі Ісмаїлової

Радіо Свобода оголосило стипендію на журналістські розслідування ім. Хадіджі Ісмаїлової

12:07,
7 Грудня 2015
2086

Радіо Свобода оголосило стипендію на журналістські розслідування ім. Хадіджі Ісмаїлової

12:07,
7 Грудня 2015
2086
Радіо Свобода оголосило стипендію на журналістські розслідування ім. Хадіджі Ісмаїлової
Радіо Свобода оголосило стипендію на журналістські розслідування ім. Хадіджі Ісмаїлової
Автори:
Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода у партнерстві з Проектом репортажів про організовану злочинність і корупцію (OCCRP) оголосило Стипендію для авторів журналістських розслідувань імені Хадіджі Ісмаїлової.

Заявки приймаються до 1 лютого 2016 року, повідомляє Радіо Свобода.

Як зазначають організатори, ця стипендія названа іменем Хадіджі Ісмаїлової, відомої своїми розслідуваннями журналістки з Азербайджану, що отримала за них багато нагород. Її арештували 5 грудня 2014 року й засудили до 7,6 років позбавлення волі в намаганні змусити її замовкнути.

«Стипендія має на меті, щоб її голос був почутий і її робота, спрямована на розбудову відкритого суспільства з верховенством права, засобами журналістики тривала далі», - повідомляють організатори.

Стипендія спрямована на підтримку журналістських проектів у регіоні мовлення Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, що розслідують дії високопосадовців і корупцію у владі.

Тривалість стипендійної програми – сім місяців. Її учасники працюватимуть у відповідному місцевому бюро Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода і відвідають штаб-квартиру радіо у Празі, щоб пройти навчання сучасним західним журналістським практикам і здійснити власне дослідження під спостереженням тренерів. Окреме спеціалізоване навчання з технологій розслідування й додаткову професійну підтримку надасть OCCRP та інші партнери.

Учасники програми можуть скористатися зі стипендії для здійснення конкретного проекту журналістського розслідування або для продовження вже наявного такого проекту. Принаймні частина роботи має бути завершена до кінця програми й опублікована Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода або його партнерами.

Учасникам буде забезпечена вся необхідна документація для участі у стипендійній програмі, подорож до Праги й назад, поселення, страхування і щомісячні стипендійні виплати протягом тривання програми. Задля цілей дослідження можуть бути надані додаткові кошти.

Стипендія надається на конкурсних засадах одному кандидатові, що є громадянином чи громадянкою країни мовлення Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода і має зацікавленість у веденні репортажів, пов’язаних із цією країною. До таких країн належать: Азербайджан, Афганістан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Грузія, Іран, Казахстан, Киргизстан, Косово, Македонія, Молдова, Пакистан, Росія, Сербія, Таджикистан, Туркменистан, Україна, Узбекистан і Чорногорія.

Кандидат має довести попередній досвід у журналістських розслідуваннях, здатність здійснити і завершити оригінальний проект розслідування і подати переконливу і реальну пропозицію такого розслідування, що було б цікавим для цільової авдиторії Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода. Також важливе володіння англійською мовою.

Останній термін подачі заявок – 1 лютого 2016 року. Обраного кандидата оголосять 19 лютого 2016 року. Термін стипендії – з 1 травня до 30 листопада 2016 року.

Бланк заявки можна завантажити тут. Заповнені заявки надсилайте електронною поштою на адресу <khadijafellowship@rferl.org> до 06.00 год. середньоєвропейського часу (05.00 за Києвом) 1 лютого 2016 року.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Хадіджа Ісмаїлова, RFE/RL
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду