Путін закликав до «загальнонаціональної психотерапії» через ЗМІ

00:00,
26 Грудня 2011
548

Путін закликав до «загальнонаціональної психотерапії» через ЗМІ

00:00,
26 Грудня 2011
548
Путін закликав до «загальнонаціональної психотерапії» через ЗМІ
Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін у понеділок на засіданні Державної ради Російської Федерації, згадав практику Рузвельта і заявив, що державі потрібна «загальнонаціональна терапія» через ЗМІ, для того, щоб «вселяти впевненість у завтрашньому дні».

Як відзначається у тексті промови Володимира Путіна на офіційному сайті Голови Уряду РФ, російський прем’єр відзначив, що державі необхідно активніше використовувати засоби масової інформації для того, щоб «вселяти впевненість у завтрашньому дні».

«Хотів би відзначити, що Рузвельт в умовах Великої депресії, як називали спад виробництва у США  в 1930-ті роки, дійсно регулярно, раз на тиждень, виступав на радіо, і з абсолютно різними темами. Абсолютно разними, а не тільки з темою трудових відносин. Проте головна мета була зовсім в іншому – він проводив загальнонаціональну психотерапію, для того, щоб вселяти громадянам країни впевненість у завтрашньому дні», – сказав прем’єр-міністр.

Також Путін зауважив, що існуюча робота з суспільством у цьому аспекті недостатньо ефективна.

«Тоді не було ні телебачення в сьогоднішньому розумінні цього слова, ні тим більше – інтернету. У нас є різноманітні засоби, робота з громадськими організаціями, з спільнотами. Звісно, неможна сказати, що ми їх ефективно використовуємо, і потрібно нарощувати ці наші зусилля», – додав він.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Офіційний сайт Голови Уряду РФ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду