Російський НТВ відмовився зняти з ефіру фільм «Служу Советскому Союзу»

00:00,
21 Червня 2012
971

Російський НТВ відмовився зняти з ефіру фільм «Служу Советскому Союзу»

00:00,
21 Червня 2012
971
Російський НТВ відмовився зняти з ефіру фільм «Служу Советскому Союзу»
Канал НТВ відмовився зняти з ефіру фільм «Служу Советскому Союзу» на прохання міністра культури РФ Володимира Мединського, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на прес-службу каналу.

19 червня Мединський письмово звернувся до гендиректора НТВ Володимира Кулістікова, у листі міністр назвав недоречною демонстрацію фільму саме 22 червня. На думку міністра, трансляція фільму 22 червня може сприйматися «як образа ветеранів Великої Вітчизняної Війни і нашої історичної пам’яті».

До телепрем’єри фільм з’явився в інтернеті, і багатьох глядачів обурило трактування історичних подій у стрічці.

У листі міністра також повідомляється, що на адресу відомства та на його особисту адресу за два дні надійшло близько 2 тис. листів від громадян з вимогою зняти фільм з телеефіру.

«Мінкультури Росії не має наміру втручатися в політику телемовлення і роботу ЗМІ... В той же час я переконаний: свобода творчості повинна спиратися на шанобливе ставлення до думки громадян, необхідно відповідально підходити до тем, вільна інтерпретація яких може призвести до розколу в суспільстві», – відзначає у своєму листі Мединський.

У прес-службі НТВ РІА «Новости» повідомили, що сітка мовлення каналу вже опублікована і кожен може ознайомитися з нею на сайті НТВ.

У сітці мовлення на сайті НТВ вказано, що фільм вийде у ефір 22 червня, в 19.30 за московським часом.

Фільм «Служу Советскому Союзу» знято режисером Олександром Устюговим за сюжетом роману Леоніда Менакера «Обід з дияволом». Стрічка розповідає про дії радянських в’язнів і керівників тюремного табору під час зіткнення з німцями в червні 1941 року.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ТСН
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду