Шанхайських мікроблогерів також забов’язали повідомляти свої реальні імена

00:00,
27 Грудня 2011
1153

Шанхайських мікроблогерів також забов’язали повідомляти свої реальні імена

00:00,
27 Грудня 2011
1153
Шанхайських мікроблогерів також забов’язали повідомляти свої реальні імена
Шанхай став наступним китайським містом, влада якого забов’язала користувачів мікроблогів та соціальних мереж вказувати свої справжні імена – перед тим як отримати можливість публікувати пости.

Раніше сповістити адміністраціям сервісів свої реальні імена користувачів мікроблогів забов’язала влада Пекіну.

Проте користувачі мають право обрати собі у соціальній мережі нікнейм або псевдонім.

Нові правила сформульовано «у відповідності з китайським законодавством та регулюючими документами, створеним з метою сприяти здоровій інтернет-культурі, а також краще управляти соціальними мережами та сервісами миттєвого обміну повідомленнями», наводить слова представників муніципальної влади Шанхаю The Daily Telegraph.

Серед сотень заблокованих китайським урядом сайтів знаходиться і Twitter, який викликає особливе обурення влади через оперативне розповсюдження інформації у період революцій Арабської Весни.

Утім, мільйони китайців обговорюють соціально-політичні теми у Weibo, китайському мікроблог сервісі а-ля Twitter.

Як відзначає The Daily Telegraph, подібні блог-платформи у значній мірі контролюються китайським урядом, а самі китайські користувачі відгукуються про цензуру влади у сатиричній формі. І, насміхаючись над подібними утопічними спробами, обходять урядові файерволи за допомогою, зокрема, технології віртуальних приватних мереж VPN (virtual private networks)   як результат, отримуючи доступ до популярних міжнародних сайтів, наприклад, Facebook.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
redOrbit
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду