Блогер Антон Білецький: «Практично усі журналісти, які пишуть на ресторанну тематику, щось недоговорюють»

00:00,
13 Травня 2013
1005

Блогер Антон Білецький: «Практично усі журналісти, які пишуть на ресторанну тематику, щось недоговорюють»

00:00,
13 Травня 2013
1005
Блогер Антон Білецький: «Практично усі журналісти, які пишуть на ресторанну тематику, щось недоговорюють»
Про це він розповів в інтерв’ю «Медіафільтру».

Відповідаючи на питання про те, наскільки якісно українські ЗМІ висвітлюють тему заборони куріння у закладах харчування, пан Білецький заявив, що журналісти переважно щось недоговорюють.

«Це стосується як тих, хто у своїх публікаціях активно лобіює тему боротьби з курінням, так і тих, хто кричить, що заборона куріння – це смерть для ресторанного бізнесу… Частина, і підкреслю – більша частина, рестораторів взагалі не помітили нічого після ухвалення закону», – заявив він.

Заборону куріння Білецький загалом підтримує, хоча й вважає, що слід внести до закону деякі правки, аби його вдосконалити. А ось проти повної заборони спонсорування і реклами тютюнових виробів він нічого не має.

«Заборону реклами підтримую: рекламувалися ординарні сигарети, і переважно це було розраховано на дітей і молодь, які нічого не розуміють і які несвідомо, і часто саме завдяки рекламі, починали курити і губити своє здоров’я», – пояснив  він.

За останні півроку Антон Білецький відкрив два бари «Банка» у Києві та сімейний ресторан «Желток». За задумом, вони мали бути вільними від куріння закладами.

«В барах з хорошою наповнюваністю і потоком відвідувачів заборона куріння працює в плюс ресторатору. Коли приміщення забите під зав’язку, навіть при активно працюючих кондиціонерах там стає душно. Якщо б ще й курили, то знаходитися там було би просто неможливо. Курці і люди в тютюнову димі п’яніють швидше, а значить, менше вживають алкоголь, що ресторатору не вигідно. Так само не вигідно постійно перефарбовувати стіни і стелю, в які в’їдається тютюновий дим, замінювати і реставрувати стільниці і стійки через пошкодження від сигаретних опіків», – пояснив свою позицію Антон.

З повною версією інтерв’ю можна ознайомитися тут

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду