Фото дівчинки в сльозах стало символом нової міграційної політики США

bbc.com

Як пише BBC, зображення, яке журналіст зробив неподалік міста Мак-Аллен під час патрулювання прикордонників США, стало символом болю дітей мігрантів та їхніх батьків. На знімку кореспондента дівчинка плаче, поки її маму оглядає патруль.

«Мені довелося зупинитись і перевести подих, — зізнається Мур. — Я журналіст, але й батько також, у мене є маленькі діти. Я знаю, що в такому віці дітки страждають від страху перед розлукою».

girl-cry

Фото: GETTY IMAGES

Ця сцена розчулила Мура, попри те, що він вже 10 років працює на кордоні США з Мексикою. Він знав, що дівчинку заберуть у матері через нову міграційну політику, що набула чинності в США. Тепер нелегальних мігрантів саджають  до тюрми, аби пред'явити обвинувачення і судити. А їхніх дітей відправляють до спеціальних таборів.

Фотографії дитини стали гарною ілюстрацією для критики адміністрації Трампа, яка впроваджує політику розлучення сімей мігрантів на американсько-мексиканському кордоні. Ці світлини використав також журнал Time для нової обкладинки.

time-cover

Зображення: Facebook

Журналіст каже, що бачив того ж дня, як інших мігрантів переслідували з собаками та гелікоптерами. Після ночі патрулювання дівчинку з фотографій Джон Мур більше не зустрічав.

Раніше MediaSapiens писав, що у фотоконкурсі World Press Photo перемогла світлина протестувальника у вогні

comments powered by Disqus