Директорка з комунікацій Білого дому йде з посади

Getty Images

Про це повідомляє ВВС з посиланням на прес-службу адміністрації президента США.

29-річна Хоуп Хікс була четвертим директором із комунікацій за президентства Дональда Трампа.

За повідомленнями американських ЗМІ, пані Хікс заявила колегам, що зробила на цій посаді все, що хотіла.

Представниця Білого дому Сара Сандерс повідомила, що наразі невідомо, коли саме пані Хікс припинить роботу.

За словами пані Сандерс, рішення про відставку Хоуп Хікс ніяк не пов'язане зі свідченнями, які вона 27 лютого дала комітету з розвідки конгресу США в рамках розслідування справи про можливе російське втручання в американські вибори. Її вважають ключовим свідком у розслідуванні про можливі зв'язки Дональда Трампа з Росією.

У минулому Хоуп Хікс була головою прес-служби передвиборчої кампанії Дональда Трампа і саме вона наймала на роботу інших співробітників.

Президент Трамп назвав свою директорку з комунікацій «розумною і розважливою» і наголосив, що за останні три роки вона виконала величезну роботу.

«Мені буде не вистачати її поруч, але коли вона сказала мені, що думає про нові можливості, я все зрозумів. Я впевнений, що ми ще попрацюємо разом», —  заявив пан Трамп.

Нагадаємо, Дональд Трамп звільнив попередника пані Хоуп Ентоні Скарамуччі (Anthony Scaramucci) за 10 днів після того, як він обійняв посаду директора з комунікацій Білого дому. Згодом він оголосив про запуск власного новинного сайту The Scaramucci Post.

 

comments powered by Disqus