Чоловік, який скоїв напад на піцерію через фейки, визнав себе винним

Jose Luis Magana/AP, The Guardian

Він визнав себе винним у збройному нападі та перевезенні вогнепальної зброї між штатами, пише The Guardian. Водночас прокуратура погодилася зняти з нього ще один пункт обвинувачення, за яким йому загрожувало як мінімум п'ятирічне ув'язнення.

Повідомлення про сексуальну експлуатацію та торгівлю дітьми під прикриттям піцерії у Вашингтоні вперше з'явилися на сайті анонімних оголошень 4chan і далі поширилися на платформах Reddit та Facebook. Згідно з цими новинами, за нелегальним бізнесом стояли Гілларі Клінтон та очільника її передвиборчої кампанії Джон Подеста.  

В той же час син Майкла Томаса Флінна, колишнього радника президента США Дональда Трампа, Майкл Флінн-молодший написав у своєму Twitter, що допоки не доведено, що «піцагейт» є фейком, це буде «історією». На той час Флінн-молодший працював у перехідній команді новообраного президента. Коли його допис залучив увагу медіа, Флінна-молодшого звільнили.

Згідно з судовими документами, Едгар Велш вистрілив кілька разів в замкнені дверцята шафи, пошкодив комп'ютерне обладнання, і направив пістолет на співробітника ресторану, який зумів утікти. Під час інциденту ніхто не постраждав. Велш пізніше сказав, що він шкодує про свої дії. Чоловікові загрожує від 18 до 60 місяців у в'язниці. Також він погодився виплатити $ 5,700 ресторанові Comet Ping Pong за заподіяну шкоду. Суд призначив слухання щодо винесення вироку на 22 червня.

comments powered by Disqus