Тайський Vogue очолив перший чоловік-головред в історії видання

Тайський Vogue очолив перший чоловік-головред в історії видання

00:00,
30 Січня 2013
1437

Тайський Vogue очолив перший чоловік-головред в історії видання

00:00,
30 Січня 2013
1437
Тайський Vogue очолив перший чоловік-головред в історії видання
Тайський Vogue очолив перший чоловік-головред в історії видання
Тайську версію журналу Vogue очолив Куллавіт Лаосуксрі, він став першим чоловіком – головним редактором в історії бренду, пише The Nation.

У інтерв’ю The Nation 46-річний Куллавіт Лаосуксрі (Kullawit Laosuksri) висловив сподівання, що п’ятнадцять років роботи у fashion-індустрії дозволили йому накопичити досвід, необхідний для створення оригінального і конкурентоспроможного журналу.

«У кожній країні Vogue задає дуже високі стандарти, проте один із базових принипів журналу – відображати дух жінок кожної країни. Французький Vogue демонструє нам паризький шик, американський Vogue притримується американського стилю, британський Vogue – це панк і протест, у італійського та японського Vogue – також свій стиль. У тайському Vogue ми прагнемо відобразити веселе і легке сприйняття життя тайськими жінками», – відзначив Лаосуксрі.

Для обкладинки першого випуску тайського Vogue редакція використала фото моделі у чаді – діадемі, яку одягають виконавиці традиційних тайських танців. Діадема має свою історію, її дизайн – складний, чада для обкладинки Vogue була зроблена за ескізами модельєра Філіпа Трейсі (Phillip Treacy).

«Я не дивлюся назад, лише – у майбутнє. Тому я вірю у те, що роблю – просування місцевих дизайнерів і тайської fashion-індустрії у цілому», – розповідає головний редактор тайського Vogue.

При цьому, за словами Лаосуксрі, популяризація тайської високої моди не означає, що він не планує залучати до роботи над журналом фотографів, стилістів та дизайнерів із світовим ім’ям – однак акцент робитиметься на тайських брендах і тайських моделях.

«Тайський ринок – відносно малий, у порівнянні із, наприклад, Японією, Китаєм або США, і ми знаємо, що ми один з найменших журналів родини Vogue з бюджетної точки зору. Таким чином, незважаючи на те, що ми – Vogue, ми повинні підготуватися і до можливого ігнорування нашого журналу. Ми не можемо дозволити собі бути зухвалими», – зауважив також Куллавіт Лаосуксрі щодо можливих ризиків розвитку очолюваного ним проекту.

При цьому Лаосуксрі переконаний, що тайська fashion-індустрія має великий потенціал стати одним із світових трендів, і розвиток Vogue у країні в цьому аспекті є суттєвим кроком уперед.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Куллавіт Лаосуксрі (Kullawit Laosuksri) / The Nation
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду