Німецький журнал Der Spiegel записав інтерв’ю з сирійським диктатором Башаром Ассадом

00:00,
11 Жовтня 2013
589

Німецький журнал Der Spiegel записав інтерв’ю з сирійським диктатором Башаром Ассадом

00:00,
11 Жовтня 2013
589
Німецький журнал Der Spiegel записав інтерв’ю з сирійським диктатором Башаром Ассадом
Журналісти німецького впливового видання  Der Spiegel Дітер Беднарц та Клаус Брінкбоймер побували у резиденції Башара Ассада у Дамаску. 

Цього тижня Der Spiegel вийшов з обкладинкою, на якій було фото Ассада та заголовок «Як вам живеться з цією провиною, пане Ассаде?».

Інтерв’ю з президентом Сирії тривало дві години.

Журналісти хотіли дізнатися, «яким є чоловік, який уже два з половиною роки з усіх сил бореться за свою владу», і на совісті якого мільйони переселенців та більше 100 тисяч смертей, написав у редакційній колонці шеф-редактор журналу Вольфган Бюхнер.

«Коли мої колеги Дітер Беднарц та Клаус Брінкбоймер прибули минулої середи в 9:30 ранку до приватного офісу сирійського президента Башара аль-Ассада, він зустрів їх бадьорим кроком та привітною усмішкою» - зазначив Бюхнер.

Він також передає враження журналістів. Клаус Брінкбоймер відзначив, що «Ассад був відкритим навіть до серйозних звинувачень».  

Дітер Беднарц, який записував інтерв’ю з сирійським президентом чотири роки тому, зауважив, що не помітив жодних змін в Ассадові під час останнього візиту. «Доля Сирія, здається, не позбавила його сну» - відзначив Беднарц.

Нагадаємо, що з початку громадянської війни в Сирії загинулоблизько 100 журналістів. Серед них - військовий кореспондент британської The Sunday Times американка Мері Колвін (Marie Colvin) і французький фоторепортер Ремі Ошлік (Rémi Ochlik), які загинули під обстрілом урядовими військами прес-центру в місті Хомс, а також Міка Ямамото (Mika Yamamoto), перший японський журналіст, котрий загинув в Сирії. Міжнародний інститут преси в травні 2013 року посмертно відзначив Ямамото і Колвін нагородами World Press Freedom Hero за «мужність і професіоналізм».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
spiegel.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду