Der Spiegel напередодні Олімпіади в Сочі підготував проект про російський спецназ

00:00,
15 Січня 2014
1141

Der Spiegel напередодні Олімпіади в Сочі підготував проект про російський спецназ

00:00,
15 Січня 2014
1141
Der Spiegel напередодні Олімпіади в Сочі підготував проект про російський спецназ
Взятися за тему елітних російських спецпідрозділів німецький журнал спонукало рішення Володимира Путіна після вибухів у Волгограді посилити безпеку в Сочі під час Олімпіади, для чого й будуть задіяні бійці спецназу. 

Публікація у Der Spiegel називається «Російські спецпідрозділи: Лягаві пси Кремля».

Російський фотограф Дмитро Беляков у своїй фотостудії зняв портрети більше як 40 колишніх спецназівців. А московський кореспондент Der Spiegel Матіас Шепп (Matthias Schepp) записав довгі інтерв'ю з цими бійцями.

Журналісти розповідають, що дуже складно було вмовити цих бійців піти на контакт. Вони роками зберігали свої таємниці. Та все-таки їх вдалося розговорити.

Вперше бійці розповідали свої історії, говорили про деталі захоплення заручників у музичному театрі на Дубровці у 2002 році, про таємні спецоперації в Афганістані та про чеченську війну.

«Це не лише історії великого героїзму та унікальної жертви, але й військових злочинів та розчарування у державі, яка посилає ці спецгрупи на найскладніші операції, потім нагороджує їх орденами - і згодом забуває про ветеранів елітних груп, ніби їх ніколи й не було» - зазначає Der Spiegel.

Журналіст не називає справжнього імені цього бійця, оскільки він задіяний в операції в Сочі. Восени 2000 року він потрапив у засідку в Грозному і втратив око / Der Spiegel

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.spiegel.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду